Večerné jazzové ateliéry

Erik Rothenstein Band
Dátum:: 2018-03-06 19:00 - 22:00

Miesto:: Flame music bar  |  Mesto:: Bratislava, Slovakia

Večerné jazzové ateliéry pokračujú aj v roku 2018. Pre všetkých hudobníkov, speváčky či spevákov, ktorí sa chcú venovať jazzu a príbuzným žánrom pod vedením tých najlepších lektorov. Každý druhý utorok o 19:00 v bratislavskom Flame Music Bare.

Chcel by si sa zoznámiť  s novými hudobníkmi, hrať v kapele, alebo sa naučiť „coolovo“ sólovať? Máš jedinečnú príležitosť zdokonaliť sa v každej z týchto oblastí - príď na večerný jazzový ateliér! Workshopy sú prístupné pre všetkých záujemcov – nezáleží na akej úrovni sa práve nachádzaš. Lektormi sú tí najlepší jazzoví hudobníci na slovenskej scéne, ktorí zabezpečujú profesionálny prístup ku ansámblu aj k jednotlivcom. Súčasná mladá generácia hudobníkov, ktorá sa venuje hudbe profesionálne bola súčasťou minimálne jedného semestra týchto workshopov. Večerné jazzové ateliéry sa odohrávajú každý druhý utorok v bratislavskom Flame Music Bare na Štefánikovej ulici. Začiatok je o 19:00. V klube sú zabezpečené bicie nástroje, ozvučené klávesy, gitarové kombá aj mikrofón. Nepremeškaj túto jedinečnú príležitosť a príď!

 
Ateliéry sa od svojho vzniku konajú pod vedením tých najlepších slovenských i zahraničných jazzmenov. Dosiaľ ateliéry v roli lektorov navstívili: Rado Tariška, Gabo Jonáš, Milo Suchomel, Boris Čellár, Juraj Griglák, Lukáš Oravec, Daniel Čačija, Eugen Vizváry, Dávid Hodek, Matúš Jakabčic, Eric Wyatt, Chris Byars Quartet a mnohí iní.
Cieľom ateliérov je byť stabilným ansámblom a živou komunitou všetkých, ktorí majú radi jazz, chceli by sa niečo naučiť a zažiť si na vlastnej koži radosť zo spoločného hrania v jazzovej kapele.

Aká je hlavná myšlienka jazzových ateliérov? Sprostredkovať všetkým záujemcom možnosť zahrať si v jazzovom ansámbli pod pedagogickým vedením známych slovenských i zahraničných hudobníkov. Ateliéry nie sú priestorom pre predvádzanie vlastných hudobných zručností nadobudnutých z obývačkového cvičenia s nahrávkami od Aebersolda.

 

Adresa:
Štefánikova
Bratislava-Staré Mesto, Slovakia

 

Mapa:


 

Všetky termíny:


  • 2018-03-06 19:00 - 22:00
 

Fond na podporu umenia

Fond na podporu umenia

Bratislavský samosprávny kraj

Bratislavský samosprávny kraj

PS PRODUCTION

Jazzpark